Kontakt

Kontakt

Essence Sp. z o.o.

ul. Bielawska 36d/43
05-520 Konstancin-Jeziorna
NIP: 123-09-94-163

kontakt do biura:

tel./fax: +48 22 393 10 79

e-mail: biuro@essence-eu.pl

 

Magazyn
Al. Katowicka 66
05-830 Nadarzyn
(Tulipan Park)

Biuro
Al. Jerozolimskie 107
Piętro IV
02-011 Warszawa

 

główne osoby kontakowe:

 

Prezes Zarządu

Tomasz Rozy

tomasz.rozy@essence-eu.pl

+48 606 318 290

 

Dział Księgowości:

 

Główna Księgowa

Ewa Karpińska-Perz

ewa.karpinska-perz@essence-eu.pl

+48 697 199 588

 

kontakt w sprawie faktur:

faktury@essence-eu.pl

 

Dział Handlowy:

 

Dyrektor ds. rozwoju biznesu

Radosław Dąbski

radoslaw.dabski@essence-eu.pl

+48 501 864 733

 

Kierownik sprzedaży - kraj

Mariusz Majchrzyk

mariusz.majchrzyk@essence-eu.pl

+48 697 199 688

 

Kierownik sprzedaży - eksport

Oleg Chigarev

oleg.chigarev@essence-eu.pl

+48 538 339 990

 

Dział Kontroli Jakości:

 

Specjalista ds. kontroli jakości

Małgorzata Jaworska

malgorzata.jaworska@essence-eu.pl

+48 518 390 727

 

Dział Transportu i Logistyki:

 

Specjalista ds. kontroli jakości i logistyki

Magdalena Olczyk

magdalena.olczyk@essence-eu.pl

+48 501 871 595

 

zamówienia próbek:

przez dedykowany osobny formularz

lub pisząc na adres: biuro@essence-eu.pl

 

 

 

Formularz kontaktowy



Zapytaj o ofertę
Administratorem danych osobowych jest Essence Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bielawska 36d/43, 05-520 Konstancin-Jeziorna. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności RODO

 

Zamknij x
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.